Online přihláška registrovaného příznivce

U Starostů máme dva typy členství – registrovaný příznivec a člen. Využijte náš registrační formulář níže a náš krajský tajemník vás bude kontaktovat s informacemi o dalším postupu.

Jestli máte nějaké dotazy, ať už před nebo po podání přihlášky, neváhejte a ptejte se. Těšíme se na vás!

Tištěná přihláška registrovaného příznivce

U Starostů máme dva typy členství – registrovaný příznivec a člen. Více informací o typech členství najdete zde.

Přihlášku žadatel vyplní, 2x vytiskne, opatří podpisem a doručí krajskému výboru STAN na adresu tajemníka Vašeho kraje, nebo e-mailem tajemníkovi. Kontakt naleznete na webových stránkách v sekci regiony. Nebo můžete použít registrační formulář a náš krajský tajemník vás bude kontaktovat s informacemi o dalším postupu.

Jestli máte nějaké dotazy, ať už před nebo po podání přihlášky, neváhejte a ptejte se.
Telefon: +420 604 997 998
E-mail: jakub.krainer@stan.cz
Těšíme se na vás!

Darovací smlouva

Starosty a nezávislé můžete podpořit klasickým bankovním převodem. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit jednoduchou darovací smlouvu, kterou naleznete níže. Tu prosím dvakrát vytiskněte, vyplňte, podepište a zašlete nám ji na adresu STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ, Malostranské nám. 266/5, 118 00 Praha 1 – Malá Strana.

Jakmile nám smlouva přijde, opatříme ji specifickým symbolem, podpisem a jednu kopii zašleme obratem zpět. Díky specifickému symbolu bude zřejmé, jakému kraji je konkrétní dar určen. Teprve až vám kopie přijde, můžete zadat bankovní příkaz k převodu.

Ve své bance zadejte příkaz k převodu na náš transparentní účet č. 2401286707/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte označení „dar“, celé své jméno a obec bydliště / název firmy a sídlo. Fyzické osoby uvedou jako variabilní symbol své datum narození (ve formátu ddmmrrrr), právnické osoby své IČ. Nezapomeňte uvést i specifický symbol, který bude uvedený na smlouvě, kterou jsme vám zaslali zpět.

Ze zákona musíme veškeré platby, které nesplňují výše zmíněné podmínky, vracet zpět odesílateli. Raději si prosím všechny údaje znovu překontrolujte.

Starostové a nezávislí ve Vaší obci

Kandidovali jste nebo budete kandidovat ve volbách do obecních zastupitelstev s podporou Starostů a nezávislých? Chtěli byste na stránkách STAN prezentovat Vaši obec či Vaši kandidátní listinu a program do obecních voleb? Nyní máte možnost!
Rádi zveřejníme Vaše příspěvky.

Prosím kontaktujte Jakuba Krainera

Email: jakub.krainer@stan.cz
Telefon: 604 997 998