Starostové pro jižní Moravu získali v krajských volbách 2020 celkem 10,4% – což je skoro dvakrát tolik, než co se nám podařilo získat ve volbách 2016 – jde o velký úspěch, vážíme si vaší důvěry, kterou jste v nás vložili. Starostové tak dosáhli na jižní Moravě na 7 mandátů – zvolenými zastupiteli jsou:

František Lukl, Martin Maleček, Radomír Pavlíček, Drago Sukalovský, Miroslav Boháček, Michal Marek a František Novotný

I nadále budeme pokračovat v naší dobré práci jak v obcích, tak na kraji.

Možná se ptáte: „dobře, co ale bude následovat dál?“ V současné době je téměř vyjednána koalice s Piráty, KDU-ČSL a ODS. V této koalici budeme mít následující zastoupení: František Lukl bude náměstkem hejtmana pro kulturu a cestovní ruch, Martin Maleček pak převezme územní plánování.

Na Vyškovsku proběhne druhé kolo senátorských voleb

Pojďme společně završit volební úspěch Starostů pro jižní Moravu – nezapomeňte, že už tento pátek (9.10.) a sobotu (10.10.) proběhne druhé kolo senátorských voleb – v okrese Vyškov za Starosty a nezávislé kandiduje lékař Karel Zitterbart, přijďte ho prosím podpořit.

Navštivte prosím facebookovou stránku doktora Zitterbarta kde se můžete dozvědět například to, co by jako senátor prosazoval a nebo plán akcí, kde se s panem doktorem můžete osobně setkat!