OS STAN Vyškovsko zvolilo své vedení na další dva roky a rozdalo nominace před nadcházejícím krajským sněmem.

Dnes proběhlo setkání představitelů OS STAN Vyškovsko. V první části setkání předseda Kachlík přednesl zdravici od poslankyně Jany Krutákové, následně vystoupil starosta Medlánek Michal Marek, který zrekapituloval výsledky krajských voleb a dosavadní působení STAN JMK v rámci Jihomoravského kraje.

Volba předsedy a místopředsedů na další volební období

OS STAN Vyškovsko má zvoleno vedení na další dva roky. Post předsedy OS STAN Vyškovsko obhájil Josef Kachlík, místostarosta Vyškova. Prvním místopředsedou byl zvolen Aleš Musil, druhou místopředsedkyní se stala Iva Koláčková.

„Děkuji Vám za svěřenou důvěru. V krajských volbách jsme uspěli, získali jsme senátorské křeslo pro MUDr. Karla Zitterbarta. Nadále se budu snažit pokračovat v co nejlepší možné práci pro region Vyškovsko,“ vytyčil své ambice staronový předseda Kachlík.

Nominace do PS PČR a krajského předsednictva

Nominace za OS STAN Vyškovsko do nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny získala současné poslankyně Jana Krutáková a Martin Hájek, starosta Radějova.

Nominaci na post krajského předsedy získal za OS STAN Vyškovsko současný předseda Radomír Pavlíček, nominace na místopředsednické posty získal Medlánecký starosta Michal Marek a radní Břeclavi Ondřej Ďuriš.

Do republikového sněmu OS STAN Vyškov nominoval předsedu Josefa Kachlíka a prvního místopředsedu Aleše Musila.

Autor: Jakub Krainer