Naše předvolební kampaň je v plném proudu a už přes týden se potkáváme s voliči na brněnském náměstí Svobody u našeho stánku, diskutujeme s nimi o budoucnosti kraje a rozdáváme česnek na jeho uzdravení, odpovídáme na všechny zvídavé dotazy občanů a představujeme jim svůj volební program. To vše proto, že zde jsou každý den k zastižení starostky a starostové jihomoravských obcí, měst či městských částí, kteří usilují o Vaše hlasy v letošních krajských volbách, aby se mohli stejně zodpovědně jako o své obce postarat i o celý kraj. Kromě toho jsme vyslali lídra naší kandidátky Františka Lukla, starostu města Kyjova a předsedu Svazu měst a obcí ČR, do první předvolební debaty s ostatními kandidáty na hejtmana, kde zdůraznil důležitý bod našeho programu: “Musíme napnout síly, abychom zvrátili nespravedlivé financování Jihomoravského kraje.”

Debata lídrů Jihomoravský kraj

František LUKL, hlas Starostů byl včera hostem debaty lídrů kandidátů do krajských voleb. A co mimo jiné zaznělo?"Musíme napnout síly, abychom zvrátili nespravedlivé financování Jihomoravského kraje."

Zveřejnil(a) Starostové a nezávislí - Jihomoravský kraj dne Středa 9. září 2020

Nezapomínáme ale ani na naše milované obce za hranicemi Brna a minulý týden jsme byli například na pátém ročníku břeclavského srazu velorexů. Dále se na Vás budeme těšit v sobotu 12. září na kuřimské cyklostezce anebo příští týden, 15. a 18. září, na setkáních s kandidáty v Břeclavi.

Tak na viděnou!