UMÍME SE
POSTARAT O NAŠE
OBCE, POSTARÁME
SE I O NÁŠ KRAJ
2. Mgr. Martin Maleček
Náměstek hejtmana pro územní plánování
Starosta MČ Brno-sever, předseda Hnutí SOL
3. Radomír Pavlíček
Starosta Železného
Předseda Výboru pro regionální rozvoj Zastupitelstva Jihomoravského kraje
14. Bc. Petra Quittová
Vedoucí odboru vnitřních věcí ÚMČ
Starostka Sokola, zastupitelka MČ Brno-Černovice
21. Ing. Karel Aujeský
Výkonný ředitel
22. MUDr. Karel Zitterbart, Ph.D.
Dětský lékař
23. doc. PhDr. Mikuláš Bek, Ph.D.
Vysokoškolský učitel, senátor
24. Radek Šinkora
OSVČ, radní Blanska
25. Aleš Musil
Ředitel ZUŠ Vyškov, sbormistr Motýlku a re-canta centra Vyškov
26. Vlasta Mokrá
Starostka Násedlovic, předsedkyně mikroregionu Ždánicko
27. Mgr. Risto Ljasovský
Ředitel školy
28. Mgr. Josef Osička
Starosta Moravského Žižkova, místopředseda dobrovolného svazu obcí Regionu Podluží
29. Bc. Šárka Ježková
Starostka Blížkovic
30. Radomír Vondra
Starosta městské části Brno-Tuřany
31. Lukáš Volánek
Místostarosta Rosic, pivovarník
32. Bc. Helena Kadlečíková
Starostka Moravan
33. Ing. Radek Mazáč
Místostarosta Bozkovic, ekonom
34. MUDr. Radovan Válek
Lékař, radní Bučovic
35. Bc. Martina Bílová
Starostka Tvarožné Lhoty
36. Brigita Petrášová
Starostka Morkůvek
37. Ing. Jaroslav Jenšovský
Starosta Dobšic
38. Ing. Martin Cibula
Informatik, místostarosta MČ Brno Sever
39. Petr Konečný
Starosta Nedvědice
40. Milan Blahák
Starosta Kovalovic
41. Ing. Olga Dočkalová
Starostka Sudice, jednatelka Technických služeb Malá Haná
42. Jan Kauf
Starosta Hrušek
43. Mgr. Martin Hájek
Starosta Radějova
44. Mgr. Rostislav Souchop
Ředitel ZŠ Valtická Mikulov
45. Ing. Lubomír Vedra
Starosta Vranova nad Dyjí
46. Ing. Jan Suchý
Ředitel domova mládeže, zastupitel MČ Bystrc
47. Petr Grünwald
Starosta Malhostovic
48. Mgr. Eva Drochytková
Starostka Ochoze u Brna, právnička
49. Ing. Jakub Hlubinka
Starosta Suchého, strojní inženýr
50. Ing. Petr Vinklárek
ekonom, zastupitel Ivanovic na Hané
51. Jaromír Repík
Starosta Vracova
52. Jana Hasilíková
Starostka Zaječí
53. Karel Kříž
Starosta Mikulovic
54. JUDr. Irena Matonohová
právnička, radní MČ Brno Maloměřice a Obřany
55. Mgr. Martin Habáň
Starosta Březiny
56. Ing. Martin Mikulášek
Starosta Sloupu
57. Lubomír Šebesta
Starosta Prusy-Boškůvky
58. Bc. Jakub Matuška
Místostarosta Břeclavi
59. Mgr. Josef Flek
OSVČ ve zdravotnictví
60. Bc. Eliška Nohavicová
Zastupitelka Miroslavi
61. Ing. Zdeněk Toul
Starosta Borotína, elektrotechnik
63. Ing. Jana Krutáková
poslankyně, členka zemědělského výboru, členka výboru pro ŽP
64. Ing. Bronislav Prudký
Starosta Velkého Karlova
65. Jaroslav Žalkovský, DiS.
Starosta Zbýšova
66. Zdeněk Melkes
Důchodce
67. Bc. Libor Orság, DiS.
Starosta Hýsel, jednatel Mikroregionu Moštěnka
68. Bc. Martin Leščinský
Senior konzultant, zastupitel Zbýšova
69. Mgr. Radek Valenta
Starosta Borkovan
70. Jakub Krainer
Tajemník STAN, zastupitel Znojma